Gürsoy Grup

Var olduğu değerlere gösterdiği saygı, miras aldığı emanetlere duyduğu sorumluluk, günün ihtiyaçlarına karşı öngördüğü yenilikçiliği hedefleyen şirketler grubudur.

Telefun


2007’den beri reklam sektöründe gerek kendi mecraları gerekse de tek yetkili olarak satış haklarını aldığı mecralar aracılığıyla faaliyet gösteren Telefun, reklam satış evi olarak hizmet veriyor.

İş ortaklarına en yüksek faydayı, en rahat çalışma imkânları ile sunmayı hedefleyen Telefun, bu hedefe ulaşmak için alanında uzman ekibiyle çalışıyor. Telefun’ın kendi mecraları sırasıyla 100’e yakın üniversite kantininde faaliyette olan Uniboard TV ve interaktif mobil altyapı sağlayan Telefun Mobil olup, her iki mecra da alanında niş, inovatif özellikler taşıyan ve reklam verenlerce yüksek memnuniyetle tercih edilen reklam alanlarıdır.

Telefun, ayrıca Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezlerinden Viaport Asia, Vialand, Viaport Venezia ve Viaport Marina’nın reklam ve sponsorluk alanlarının satış ve pazarlamasını tek yetkili olarak üstlenmiştir. Telefun, bu mecraların reklam satış haklarını elinde bulundurmanın yanı sıra, medya planlama ve satın alma ihtiyaçlarını da yine tek yetkili ajans olarak sağlıyor.

Telefun, yılda 13 milyon yolcuyu ağırlayan SunExpress’in uçak içi dergisi SunTimes’ın Nisan 2015 itibariyle reklam satışını gerçekleştirerek, dergi reklam satışında da faaliyet gösteriyor.

http://www.telefun.com.tr