Gürsoy Grup

Var olduğu değerlere gösterdiği saygı, miras aldığı emanetlere duyduğu sorumluluk, günün ihtiyaçlarına karşı öngördüğü yenilikçiliği hedefleyen şirketler grubudur.

Vespucci Turizm


2015 yılının Eylül ayında birikimli ve tecrübeli bir ekiple yola çıkan Vespucci, zorlu pazar koşullarında rekabetçi ve yenilikçi bir anlayışla vizyonunu belirleyen bir turizm ve seyahat acentesi.

Vespucci’nin temel gayesi, müşterilerinin seyahat maliyetlerini azaltırken hizmet kalitesini artırmak. Bunu sadece klasik acente faaliyetleriyle değil, müşterilerinin çözüm ortağı ve seyahat danışmanı olma iddiasıyla sağlamayı amaçlıyor. Hava yolları ile kurumsal anlaşmalar yapan Vespucci, konaklama, araç kiralama gibi ihtiyaçlara uygun özel koşullar oluşturarak hem maliyet tasarrufu sağlıyor ve hem de kaliteyi artırmayı hedefliyor.

Kurumsal bir seyahat yönetimi şirketi olmayı hedefleyen Vespucci, gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerine her zaman üstün hizmet, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmak için hazırlık yapıyor.

Turizm dünyasında saygın bir yer edinerek çevreye saygılı, sosyal sorumluluğunun bilincinde çevreci bir yaklaşımı benimseyen acente, kısa sürede özel ve saygın bir yere ulaşacağına inançla çalışmalarını yürütüyor.

http://www.vespucci.com.tr