Gürsoy Grup

Var olduğu değerlere gösterdiği saygı, miras aldığı emanetlere duyduğu sorumluluk, günün ihtiyaçlarına karşı öngördüğü yenilikçiliği hedefleyen şirketler grubudur.

Vialand Mall


Gürsoy Grup’un eğlence ve yaşam alanı entegre projelerinden olan Vialand, dünyada ve Türkiye’de tema parkı, açık-kapalı alışveriş caddeleri, otel ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk eğlence ve yaşam merkezi.

Vialand, dünyanın dört bir yanından özenle seçilmiş tema parkı, konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile dünya kalite standartlarına uygun ve en güvenilir şartlarda sunduğu hizmetleriyle, 2004 en iyi Sos-Kültürel Yapı, 2014 Superbrands ve 2015 Best Theme Parks ödüllerinin sahibi oldu. 

Toplam 600 bin metrekarelik bir alanda konumlanan İsfanbul, Türkiye’de ilk defa, hepsi birbirinden farklı mağaza cephelerine sahip benzersiz alışveriş merkezi mimarisiyle de dikkat çekiyor.

Açıldığı günden bu yana, bulunduğu bölgeye gayrimenkul anlamında da değer katan Vialand, yaklaşık 2 bin 500 kişiye sağladığı iş olanakları ile bölgenin istihdamına ve aynı zamanda sosyo‐kültürel gelişimine katkıda bulunurken, ekonomiye de ürettiği iş hacmiyle katkıda bulunuyor.

www.vialand.com