Gürsoy Grup

Var olduğu değerlere gösterdiği saygı, miras aldığı emanetlere duyduğu sorumluluk, günün ihtiyaçlarına karşı öngördüğü yenilikçiliği hedefleyen şirketler grubudur.

Telefun


Telefun, bağımsız bir satış ajansı olarak 2007 yılından bu yana reklam sektöründe faaliyet göstermektedir. Tek yetkili olarak satış haklarını aldığı mecralar aracılığıyla sektördeki iddiasını sürdürüyor. İş ortaklarına en yüksek faydayı sağlamayı hedefleyen Telefun, bu hedefe ulaşmak için alanında uzman ekibiyle çalışıyor.

Telefun, yayın sektöründe Nisan 2015’ten bu yana SunExpress’in uçak içi dergisi SunTimes’ın ve Temmuz 2017’den bu yana da Onur Air’ın uçak içi dergisi OnAir’ın yayın hakları, içerik üretimi ve reklam satış faaliyetlerini üstlenmektedir.  

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM), her yıl düzenli olarak hazırladığı “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı” ile “Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı” adlı prestij kitaplarının yayına hazırlanması ve reklam satış pazarlama süreçlerini yürütmektedir. Bununla birlikte Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nun (DEİK) kurumsal ajansı olarak hizmet vermektedir.

TELEFUN